BİZ KİMİZ

2006 yılında kurulan ALPTEK, uzun yıllara dayanan geniş laboratuvar ve uluslararası proje yönetimi tecrübesiyle, hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda çok sayıda anahtar teslimi laboratuvar kurulum projesini başarıyla üstlenmiştir. Amacımız, çeşitli endüstriyel sektörlere (kimya, gıda, ilaç, mikrobiyoloji, otomotiv vb.) ve bilimsel araştırma laboratuvarlarına laboratuvar sistem ve teknolojilerinde en çağdaş ve bilimsel çözümleri sunarak projeden uygulamaya anahtar teslim laboratuvar kurulumları gerçekleştirmektir. Alptek, laboratuvar akreditasyon şartlarına uygun, analiz cihazlarını, analiz yöntemlerini, gerekli tüm ekipmanları, tüm laboratuvar altyapı ve sistemlerini kapsayan laboratuvar projeleri tasarlar ve uygular. Alptek, uzman ekibiyle projelendirme aşamasından kurulum aşamasına kadar etkin çözümler sunmakta, sonrasında eğitim ve teknik destek sunmaktadır.

Ne Sunuyoruz

Tarihçe

2006

ALPTEK, uluslararası laboratuvar kurulumu, yönetimi ve idaresindeki tecrübeler üzerine 2006 yılında kurulmuştur. Amacımız laboratuvar kurulumunda dünya standartlarında mühendislik hizmetleri sunmaktı. Ayrıca A'dan Z'ye her konuda laboratuvarlar kurmayı hedefliyorduk.

2006 - 2008

ALPTEK bu yıllar arasında çoğunlukla danışmanlık hizmetleri vermiş ve uluslararası projelere imza atmıştır.

2008

Laboratuvar mobilyaları ve sistemleri departmanı kuruldu ve kendi tasarımlarımızı üretmeye başladık.

2012

Uluslararası pazarlara açıldık ve BDT ve Orta Doğu'daki çeşitli projelere danışmanlık hizmeti vermeye başladık.

2013

Mühendislik ve Taahhüt grubumuz kuruldu. Laboratuvar ve araştırma merkezi kurulumları için MEP, mimari proje tasarımı ve taahhüt hizmetleri vermeye başladık. Laboratuvar cihazları satış ve teknik servis departmanı kuruldu.

2017

Hastane kurulumu gibi kapsamlı projelere mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermeye başladık.

Projeler

Bütüncül Yaklaşım

ALPTEK, endüstri standartlarını aşan hizmetler sunmak için kapsamlı mühendislik, teknoloji ve çözüm ortaklıklarını bir araya getiriyor. Mimari, mekanik ve elektrik sistemlerinden laboratuvar mobilyası çözümlerine kadar geniş bir uzmanlık yelpazesiyle bilimsel ve endüstriyel altyapıların kurulmasına öncülük etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir, etkili ve yenilikçi çözümler geliştirme konusundaki kararlılığını sürdürerek, sektörde lider konumu ve bütünsel yaklaşımıyla markasını güçlü bir şekilde temsil etmektedir.

© 2024 ALPTEK. All rights reserved